LAD klientu apkalpošanas speciālisti saņem augstu vērtējumu

19. aprīlis, 2017
Citi pasākumi

Ar svinīgu apbalvošanas ceremoniju noslēdzās ikgadējā kampaņa “Klientu servisa mēnesis”, un tās ietvaros, visiem dalībniekiem klātesot, tika paziņoti šī gada uzvarētāji, kas ieguvuši augstāko sabiedrības novērtējumu kategorijās “Privātie uzņēmumi”, “Valsts un pašvaldības iestādes”, kā arī “E-serviss”. Šogad iniciatīvā piedalījās 46 dažādu jomu zīmoli un uzņēmumi ar vairāk nekā 7465 klientu servisa darbiniekiem.

Lauku atbalsta dienesta klientu apkalpošanas speciālisti šogad ieguva 2.vietu par izcilību valsts un pašvaldību pakalpojumu sniegšanā un 3.vietu "slepenā pircēja" kategorijā!

Ikgadējā kampaņa “Klientu servisa mēnesis” norisinājās laika posmā no 1. līdz 31. martam. Tās ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts pamanīt un novērtēt klientu servisa speciālistus, kuri ikdienā veidojuši patīkamu klientu apkalpošanas pieredzi. Par iecienītākajiem uzņēmumiem un klientu servisa jomas darbiniekiem bija iespējams balsot gan pārstāvēto uzņēmumu filiālēs, gan kampaņas mājaslapā www.labsserviss.lv.

Tālrunis klientiem
67095000
Pirmdien: 8:30-18:00
O., T., C.: 8:30-17:00
Piektdien: 8:30-16:00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.