Aicinājums iesniegt priekšlikumus atbalstam ar KLP saistītiem informatīviem pasākumiem

12. novembris, 2021
Citi pasākumi

20.oktobra Lauksaimniecības Fondu komitejā Eiropas Komisija informēja par iespēju pieteikties atbalstam KLP informācijas pasākumu organizēšanai 2022.finanšu gadam. 

Dalībvalstis informēja par uzaicinājumu iesniegt priekšlikumus informācijas pasākumiem, kas līdzfinansēti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (EK) Nr.1306/2013 par kopējās lauksaimniecības politikas finansēšanu, pārvaldību un uzraudzību 45.pantu. Uzaicinājums iesniegt priekšlikumus attiecās uz KLP informācijas darbībām, kas jāveic 12 mēnešu laikā pēc granta līguma parakstīšanas 2022.gada jūlijā. Pieteikšanās termiņš ir 2022.gada 25.janvāris. Pieteikumus jāiesniedz elektroniski, izmantojot Eiropas Komisijas Elektronisko finansējuma un piedāvājumu iesniegšanas sistēmu. Iesniegšana papīra formātā vairs nav iespējama.

Komisijas pārstāvis norādīja, ka informācijas pasākumu mērķis ir ES pilsoņiem, lauksaimniekiem un pārējai sabiedrībai veidot izpratni un palielināt informētību par tēmām, kuras ir saistītas ar KLP. Priekšlikumiem jāparāda kā KLP veicina Eiropas Komisijas politisko prioritāšu (īpaši “Eiropas zaļais kurss”, “No lauka līdz galdam stratēģija”, “Bioloģiskās daudzveidības stratēģija” un “Organiskās rīcības plāns”) sasniegšanu. Priekšlikumiem būtu jāpievēršas arī lauksaimniecības ilgtspējai, koncentrējoties uz KLP ekonomiskajiem, vides un sociālajiem aspektiem. Mērķa grupas ir sabiedrība kopumā un/vai lauksaimnieki. Kopējais budžets, kas paredzēts informācijas līdzfinansēšanas pasākumiem ir 4 miljoni eiro. Minimālā granta summa ir 75 tūkstoši eiro un maksimālā granta summa ir 500 tūkstoši eiro.

Uzaicinājums ir publicēts Eiropas Komisijas mājas lapā.
 

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.