Aicinām informēt par lietavu vai citu laikapstākļu ietekmes dēļ cietušajām platībām

16. jūnijs, 2022
Citi pasākumi

Pēc spēcīgajām lietavām jūnijā zemnieki novērtē to radītos postījumus. Gadījumos, ja tiek konstatēti applūduši lauki un izslīkuši sējumi, aicinām lauksaimniekus par to informēt Lauku atbalsta dienestu (LAD). Šādu informāciju dienestam jāsūta arī citos gadījumos, kad laikapstākļu dēļ ir cietušas platības. 

To var izdarīt, rakstot iesniegumu dienestam ar pamatojumu par radītajiem postījumiem. Papildus iesniegumam ir nepieciešams pievienot uzņemtās fotogrāfijas ar cietušajiem laukiem. Foto fiksācijas ir jāveic, norādot ģeolokācijas koordinātes.

Dienests aicina šādu informāciju sūtīt, izmantojot LAD mobilo lietotni –  informāciju ar fotogrāfijām lietotnē var nosūtīt ātri un ērti. Mobilo lietotni var izmantot visi tie dienesta klienti, kuri izmanto LAD Elektronisko pieteikšanās sistēmu. Mobilā lietotne ir pieejama gan Android gan iOS viedierīcēm bez maksas.

Tālrunis uzziņām: 67095000.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.