Vebinārs lauksaimniekiem par “Tehnikas un iekārtu katalogu”

06. jūlijs, 2021
Projekti un investīcijas

Šā gada 6.jūlijā plkst.9.00-10.30 LAD organizē vebināru lauksaimniekiem par Tehnikas un iekārtu katalogu.

Vebināra laikā tiks sniegta informācija par normatīvajiem aktiem, kas nosaka Tehnikas un iekārtu kataloga ieviešanu, par kataloga lietošanu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, komisiju, kas vērtē tehnikas vienību iekļaušanu katalogā, un citiem jautājumiem.

Vebinārs tiek organizēts tiešsaistē, tajā var piedalīties, noskatoties to LAD mājaslapā un YouTube kontā. Jautājumus vebināra laikā varēs uzdot rakstiski YouTube tiešsaistes tērzēšanas logā.  Pēc vebināra būs pieejams tā ieraksts. Vebināram pieteikties iepriekš nav nepieciešams. Ja Jums ir jautājumi jau pirms vebināra, lūdzam tos sūtīt uz e-pastu prese@lad.gov.lv.

Tehnikas un iekārtu katalogu ir  izstrādājusi Zemkopības ministrija sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, lai atvieglotu lauksaimniekiem tehnikas un iekārtu iegādi. Lielu atbalstu kataloga izveidošanā sniedza arī Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācija. Katalogs ir pieejams kā elektroniskais rīks LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā. Izmantojot katalogu, varēs iegādāties tehnikas vienības atbalsta pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībā”, kam pieteikšanās kārta plānota šā gada nogalē. Plašāka informācija par katalogu pieejama LAD mājaslapā izvēlnē “Tehnikas un iekārtu katalogs”.

Uz tikšanos vebinārā!

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.