Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai

06. septembris, 2021
Valsts atbalsts

No 2021.gada 1.septembra līdz 20.septembrim var pieteikties atbalstam kredītprocentu daļējai dzēšanai.
Atbalstu var saņemt primārie lauksaimniecības produkcijas ražotāji, lauksaimniecības  un mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības, lauksaimniecības produktu pārstrādes komersanti, kā arī LAD klienti, kas darbojas zvejniecībā un zvejas produktu apstrādē.
Minēto atbalstu var saņemt pretendenti par laikposmu no 2020.gada 1.septembra līdz 2021.gada 31.augustam faktiski samaksātajiem īstermiņa aizdevuma vai ilgtermiņa aizdevuma vai finanšu līzinga procentiem.
Atbalsta apmērs ir summa, kas nepārsniedz aizdevuma gada procentu likmi četru procentu apmērā vai faktisko likmi, ja kredītprocentu likme ir mazāka par četriem procentiem.

Plašāka informācija par minēto atbalstu, pieteikšanos tam un pieejamo finansējuma apmēru lasāma LAD mājaslapā izvēlnē “Kredītprocentu dzēšana”.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.