Bērni izglītības iestādēs turpina saņemt pienu, augļus un dārzeņus!

12. novembris, 2021
Tirgus pasākumi

Ir apkopotas tās izglītības iestādes, kas 2021./ 2022. mācību gadā pieteikušās dalībai programmā “Piens un augļi skolai”. Prieks par izrādīto aktivitāti arī šogad -  kopumā programmas dalībnieku sarakstā ir 1300 izglītības iestādes no dažādiem Latvijas reģioniem. Bērnu skaits, kas uzturā lietos pienu un veselīgos, laukos audzētos augļus un dārzeņus, ir ievērojams – kopā tie ir 264 165 skolēni un bērnudārza audzēkņi.

Šogad 1173 Latvijas bērnudārzos un skolās bērni dzers pienu, bet 1228 izglītības iestādēs būs pieejami augļi un dārzeņi, ko nodrošina programma. Trīs reizes nedēļā programmas dalībniekiem piegādās svaigus augļus (ābolus, bumbierus, dzērvenes), dārzeņus (burkānus, kāļus, kolrābjus, kāpostus, ķirbjus) vai šo produktu asorti, kā arī pasterizētu pienu bez piedevām.

Šīs programmas mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī palielināt programmas efektivitāti, nodrošināt mērķtiecīgāku atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Plašāka informācija par aktualitātēm un jaunumiem programmā ir pieejama mājaslapā piensaugliskolai.lv.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.