Iespēja pieteikties zvejas produktu uzglabāšanas atbalstam

14. decembris, 2020
Tirgus pasākumi

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā "Uzglabāšanas atbalsts”, kārtas publiskais finansējums ir 675 000 eiro.

Trešās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2021.gada 1. līdz 15.janvārim, par periodā no 2020.gada 1. oktobra līdz 2020.gada 31.decembrim uzglabātajiem zvejas produktiem.

Uzglabāšanas mehānismu ievieš ar mērķi veicināt lielāku stabilitāti un palielināt ienākumus no produktiem, jo īpaši radot pievienoto vērtību, zvejas darbību neparedzamības dēļ. Ražotāju organizācija veic īslaicīgu zvejas produktu izņemšanu no tirgus, pārvietošanu to tālākai apstrādei un uzglabāšanu pirms atkārtota piedāvājuma tirgū.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmu, vai lad@lad.gov.lv elektroniska dokumenta formā, parakstītu ar elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā. Ja ir jautājumi, LAD aicina sazināties pa tālruni 67095000 vai 67027888.

Projekta iesnieguma veidlapa ir pieejama LAD mājaslapā www.lad.gov.lv.

Atbalsts tiek nodrošināts Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai (ZRP) ievaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.