Jaunizveidotas lauksaimnieku kooperatīvās sabiedrības varēs pieteikties atbalstam

11. maijs, 2022
Projekti un investīcijas

Jaunizveidotas lauksaimnieku kooperatīvās sabiedrības, kas darbojas lauksaimniecības, kā arī pārtikas, dzērienu un amatniecības nozarē un kuras šo statusu pirmo reizi ieguvušas pēc 2019. gada 1. janvāra (lauksaimnieku kooperatīvās sabiedrības statuss iegūts līdz 2022. gada 15. aprīlim), šovasar varēs pieteikties Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstam. Plānots, ka jauna atbalsta kārta lauksaimnieku kooperatīvām sabiedrībām varētu tikt izsludināta 2022. gada vidū.

Lai saņemtu atbalstu, kooperatīvajai sabiedrībai jārealizē biznesa plānā noteiktie mērķi, biznesa plāna īstenošanas pēdējā gadā par 10% jākāpina apgrozījums vai pārdotās produkcijas apjoms un par 10% jeb vismaz vienu biedru jāpalielina sabiedrības biedru skaits. Finansējuma saņemšanai attiecināmas ir vispārīgās izmaksas, kas ir pamatotas un tieši saistītas ar biznesa plāna īstenošanu. 

Lai varētu piešķirt atbalstu, ir sagatavoti grozījumus valsts un ES atbalsta piešķiršanas kārtībā pasākumā “Ražotāju grupu un organizāciju izveide”.

Informāciju sagatavoja Zemkopības ministrija

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.