Kontroles investīciju pasākumos veic attālināti

21. oktobris, 2021
Projekti un investīcijas

Lauku atbalsta dienests turpina jau zināmo pieeju kontroļu veikšanā investīciju pasākumos – tās pārsvarā notiek attālināti, izmantojot tiešsaistes saziņas platformu ZOOM.

Kontrolēm attālināti ir vairāki ieguvumi. Šobrīd galvenais no tiem – laikā, kad ir vērojama plaša Covid-19 izplatība, samazināta kontaktēšanās iespēja starp cilvēkiem. Šādas kontroles ļauj taupīt arī laika resursus, ātri un kvalitatīvi ļaujot pārbaudīt īstenotā projekta rezultātus. Šāda pieeja ļauj kontroles veikt arī laikā, kad klātienes tikšanās iespējas ir ierobežotas, nodrošinot pieteikuma administrēšanu atbilstoši termiņiem.

Lai varētu notikt attālināta kontrole, klientam ir nepieciešama viedierīce un internets, lai varētu pieslēgties ZOOM platformai un, izmantojot video un audio iespējas, parādīt un pastāstīt par paveikto. Pēc kontroles tiešsaistē, dienests var lūgt atsūtīt arī fotoattēlus ar ģeolokācijas datiem, lai vēlreiz pārliecinātos par sniegtās informācijas precizitāti.

Izvērtējot nepieciešamību un sarežģītu projektu gadījumos, dienests var doties atsevišķās pārbaudēs projekta īstenošanas vietā klātienē. Pārbaudē piedalīsies tikai viens LAD darbinieks ar sadarbspējīgu sertifikātu un kontrole notiks pārsvarā gadījumos ārtelpā. Pārbaudi ir iespējams veikt arī bez klienta līdzdalības, iepriekš par to klientu brīdinot.

Noskaties video, kā tiek veiktas kontroles attālināti.

Kā lietot platformu ZOOM, lai piedalītos attālinātā kontrolē, lasi infografikā.

Kā veikt fotomateriālu sagatavošanu ar ģeolokācijas datiem un nosūtīt tos dienestam, lasi infografikā.

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.