LAD: Kas paveikts 2021. gadā?

29. decembris, 2021
Citi pasākumi

Lauku atbalsta dienests ir apkopojis būtiskāko informāciju par paveiktajiem darbiem 2021.gadā – gads bijis veiksmīgs, neskatoties uz vīrusa izplatības turpināšanos un daudzajiem ierobežojumiem.  

Dienests turpināja sekmīgi izmaksāt finansējumu - platību maksājumos, investīciju pasākumos, kā arī valsts atbalstā izmaksāti vairāk nekā 530 miljoni eiro. Dienestam vienmēr bijis svarīgi, lai klienti finansējumu saņemtu savlaicīgi. Piemēram, izmaksāta rekordliela vienotā platību maksājuma, zaļināšanas, brīvprātīgi saistīto un citu maksājumu summa decembra pirmajās dienās – 100 miljoni eiro.

Šogad mainīta pieeja klientu apkalpošanas darbā, nodrošinot klientu apkalpošanu pa tālruni arī ārpus standarta darba laika no plkst.8.00 - 20.00. Liela uzmanība veltīta Elektroniskās pieteikšanās sistēmas pilnveidei, e-pakalpojumi kļuvuši ērtāki, klientiem daudzi dati ir pieejami sistēmā un vairs nav papildu jāievada. Izstrādāts Tehnikas un iekārtu katalogs, lai klienti to varētu izmantot pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Dienests organizējis dažādas diskusijas un vebinārus, lai uzklausītu klientu viedokli, kā arī pastāstītu par aktuālajiem atbalsta pasākumiem.

Plašāka informācija skatāma 2021. gada infografikā.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.