LAD pāriet uz vienotu klientu apkalpošanas tālruni 67095000 arī reģionos

28. oktobris, 2021

Lauku atbalsta dienests aicina turpmāk ar LAD sazināties tikai pa klientu apkalpošanas tālruni 67095000. Līdz šim arī katrai reģionālajai lauksaimniecības pārvaldei bija atsevišķs kontakttālrunis, bet to darbība tiek pārtraukta. Līdz šā gada beigām esošie numuri vēl darbosies, bet tie automātiski tiks pāradresēti uz vienoto tālruņa numuru 67095000.

LAD atgādina, ka LAD oficiālā elektroniskā pasta adrese ir pasts@lad.gov.lv, iepriekšējā oficiālā elektroniskā pasta adrese lad@lad.gov.lv turpinās paralēli funkcionēt līdz šī gada 31. decembrim. Lūdzam turpmāk saziņai ar Lauku atbalsta dienestu izmantot jauno elektroniskā pasta adresi vai iestādes oficiālo e adresi.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.