LAD piedalīsies forumā "#atbalstsuzņēmējiem - impulss jaunam izrāvienam"

12. maijs, 2022
Citi pasākumi

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA un Altum šī gada 20.maijā Rēzeknē un 3.jūnijā Liepājā organizē forumus "#atbalstsuzņēmējiem - impulss jaunam izrāvienam". 26.augustā un 6.septembrī pasākumi būs arī Vidzemē un Zemgalē.

Pasākumā laikā lektori informēs par aktuālajām un plānotajām Eiropas Savienības fondu un Eiropas Atveseļošanās fonda atbalsta programmām uzņēmējiem. Interesentiem būs iespēja klātienē konsultēties ar Altum, LIAA, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmuma dienesta un arī Lauku atbalsta dienesta ekspertiem. Uzņēmēji varēs saņemt detalizētu informāciju par pieejamajām atbalsta programmām un citiem jautājumiem.
Pasākuma dienas kārtība

kontaktbirža.png

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.