No 11. oktobra sākas otrās kārtas pieteikšanās dalībai programmā "Piens un augļi skolai"

06. oktobris, 2021
Tirgus pasākumi

No 2021.gada 11. līdz 22.oktobrim interesenti var iesniegt pieteikumus programmas “Piens un augļi skolai”. Šī ir pieteikumu otrā kārtā programmai 2021./ 2022. mācību gadā.

Pieejamais finansējums produktu piegādei un izdalei izglītojamiem ir:
1) augļu un dārzeņu piegādei un izdalei – 14, 7 tūkstoši eiro;
2) piena piegādei un izdalei – 112, 4 tūkstoši eiro.

Ievērībai! Pretendenti otrajā kārtā var pieteikt tās izglītības iestādes, kas nav pieteiktas programmai 2021./2022. mācību gadā septembrī. Produktu izdali izglītības iestādēs varēs uzsākt ar 2021.gada 1.novembri.

Pieteikumu veidlapas, kā arī detalizētāka informācija par programmu ir pieejama LAD mājaslapā sadaļā Atbalsta veidi/ Tirgus pasākumi/ Piens un augļi skolai. Informāciju var noskaidrot, zvanot arī klientu apkalpošanas centram pa tālruni 67095000.

Informācija par dažādām aktivitātēm, t.sk. metodiskie materiāli pedagogiem par veselīgu uzturu, konkursi skolēniem un citas aktualitātes, pieejama skolu programmas mājaslapā www.piensaugliskolai.lv.

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.