Vebinārs par platību maksājumu sezonas aktualitātēm (tiešraides ieraksts)

08. aprīlis, 2021
Platību maksājumi

Šā gada 8.aprīlī plkst.10.00 notika tiešsaites vebinārs "Platību maksājumu sezonas aktualitātes". Tam varēja sekot LAD mājaslapā un YouTube kontā

Jautājumus, uz kuriem atbildes tika sniegtas tiešsaistes vebināra laikā, varēja uzdot rakstiski YouTube tiešsaistes tērzēšanas logā blakus video.

Vebinārā dienesta speciālisti informēja par pieteikšanos platību maksājumiem, izmaiņām nosacījumos, svarīgiem datumiem jaunajā platību maksājumu sezonā un citām aktualitātēm. Tika sniegta informācija arī par pieteikšanos marķētās dīzeļdegvielas iegādei, kam piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi. Dienests pastāstīja arī par to, vai šogad varēs saņemt īstermiņa aizdevumu no vienotā platību maksājuma, kā arī par marķētās degvielas piešķiršanas avansā iespējām.

Plašāka informācija par pieteikšanos platību maksājumiem lasāma izvēlnē “Aktualitātes”.

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.