Pieejams atbalsts zivsaimniecībā un akvakultūrā

15. novembris, 2021
Projekti un investīcijas

No 2021.gada 9.decembra līdz 2022.gada 31.janvārim ir iespēja pieteikties atbalstam pasākumā „Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde”. Mērķis ir sekmēt ieguldījumus zvejas un akvakultūras produktu apstrādes sektorā – veicināt enerģijas taupīšanu, mazināt ietekmi uz vidi, uzlabot drošības, higiēnas, veselības un darba apstākļus, radīt jaunus vai uzlabotus produktus, jaunus vai uzlabotus procesus vai jaunas vai uzlabotas pārvaldības un organizācijas sistēmas. Kopējais publiskais finansējums 3,54 miljoni eiro. Atbalstam var pieteikties zvejas produktu apstrādes uzņēmumi, personas, kas mājas apstākļos apstrādā zvejas produktus, kā arī komersanti, kuri veido jaunus zvejas produktu apstrādes uzņēmumus.

Tāpat kārta tiek atvērta pasākuma "Inovācija" 1.prioritātē "Veicināt videi ilgtspējīgu, resursu ziņā efektīvu, inovatīvu, konkurētspējīgu un uz zināšanām balstītu zvejniecību".

Plašāka informācija par atbalsta pasākumiem un iesniegumu veidlapas pieejamas dienesta mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā "Atbalsta veidi" → “Projekti un investīcijas”.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

Tālrunis uzziņām 67095000.

Projektu pieņemšanas kārta izsludināta Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.