Tiešsaistes mācības tehnikas tirgotājiem par Tehnikas un iekārtu katalogu

10. jūnijs, 2021
Projekti un investīcijas

Šā gada 15.jūnijā plkst.9.00 notiks tiešsaites mācības tehnikas tirgotājiem "Tehnikas un iekārtu katalogs". Mācības notiks tiešsaistē platformā “Zoom”.

Mācībās aicināti piedalīties tehnikas tirgotāji, lai uzzinātu to, kā izmantot Tehnikas un iekārtu katalogu, kā tajā pievienot tehnikas vienības un citu aktuālo informāciju.
Lūdzam pieteikties mācībām, aizpildot pieteikuma formu. Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta Zoom pieslēgšanās saite.
Pieteikuma forma pieejama: https://forms.gle/dZ39GkRFCTm1dR9R6.

Vēršam uzmanību! Lauksaimniekiem vebinārs par Tehnikas un iekārtu katalogu tiks organizēts vasaras nogalē.

Tehnikas un iekārtu katalogu ir izstrādājusi Zemkopības ministrija, Lauku atbalsta dienests, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs un Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācija. Tā publiskā versija skatāma Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā. Katalogā apkopota informācija par tehnikas vienībām, ko lauksaimnieki var iegādāties atbalsta pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Plašāka informācija par mācībām:
Kristīne Ilgaža, Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
E-pasts: kristine.ilgaza@lad.gov.lv, tālrunis 29420515

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.