Tiešsaistes vebināri - uzzini aktuālo!

13. jūlijs, 2022
Citi pasākumi

Lai informētu par aktualitātēm, Lauku atbalsta dienests (LAD) organizē tiešsaistes vebinārus. Lielākajai daļai vebināru, lai varētu piedalīties, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Pēc pasākumu norises vebināru video ieraksti tiek publicēti dienesta mājaslapā, kā arī LAD YouTube un Vimeo kontos.

Plānotie vebināri

Šā gada 9.augustā notika tiešsaites vebinārs par pasākuma "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā" aktuālajiem jautājumiem – pieteikšanās nosacījumiem, iespējamajām aktivitātēm u.c. Vebināra ieraksts ir skatāms LAD mājaslapā un sociālajā tīklā Youtube. 

Vebināru ieraksti

Vebinārs par pieteikšanos platību maksājumiem 

Vebinārā 2022.gada 6.aprīlī tika sniegta informācija par pieteikšanos platību maksājumiem, nosacījumiem to saņemšanai, izmaiņām Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, iesniegumu pieņemšanu mutvārdos pa tālruni un citiem jautājumiem. 

Tiešsaistes vebinārs par pasākumu “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”

Vebinārs par atbalsta saņemšanas nosacījumiem pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” ( “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” 4.2. apakšpasākums). 

Tiešsaistes vebinārs par pasākumu "Ieguldījumi materiālajos aktīvos"

Lai informētu lauksaimniekus par atbalsta saņemšanas nosacījumiem, Lauku atbalsta dienesta un Zemkopības ministrijas speciālisti 16.decembrī organizēja vebināru. Tajā tika pārrunāti jautājumi par pieejamo finansējumu, atbalsta intensitātēm, nosacījumiem atbalsta saņemšanai, Tehnikas un iekārtu kataloga izmantošanu un citām svarīgām aktualitātēm.

Vebinārs par LEADER aktualitātēm

Lai informētu visus interesentus par LEADER atbalsta saņemšanas nosacījumiem, Lauku atbalsta dienests 14.decembrī organizēja vebināru, kurā tika pārrunāti jautājumi par pieejamo finansējumu, aktivitātēm, ko var īstenot ar LEADER atbalstu, kā arī pieteikšanās kārtību.

Prezentācija vebinārā par LEADER aktualitātēm 14.12.2021.

Tiešsaistes vebinārs "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības"

Pasākuma laikā LAD speciālisti informē par atbalsta saņemšanas nosacījumiem, pieteikšanās kārtību un citiem aktuāliem jautājumiem mazajiem lauksaimniekiem. 

Vebinārs "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai"

Vebināra laikā interesentiem sniedza informāciju par atbalsta pasākuma saņemšanas nosacījumiem, pieteikšanās kārtību un citiem aktuāliem jautājumiem.

Vebinārs lauksaimniekiem par Tehnikas un iekārtu katalogu

Vebināra laikā tika sniegta informācija par normatīvajiem aktiem, kas nosaka Tehnikas un iekārtu kataloga ieviešanu, par kataloga lietošanu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, komisiju, kas vērtē tehnikas vienību iekļaušanu katalogā, un atbildes uz uzdotajiem jautājumiem jautājumiem.

Vebinārs Ziemeļkurzemes reģiona lauksaimniekiem par LAD aktualitātēm

Vebinārs notika 2021.gada 14.aprīlī. Vebināra laikā LAD Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Juzefa Kļava un citi speciālisti stāstīja par pieteikšanos platību maksājumiem un izmaiņām šajā sezonā, plānotajiem investīciju pasākumiem, valsts atbalstu, pasākumu “Riska pārvaldība”, mobilās lietotnes izmantošanas iespējām, kā arī sniedza atbildes uz lauksaimnieku uzdotajiem jautājumiem. 

Vebinārs "Platību maksājumu sezonas aktualitātes"

Vebinārā dienesta speciālisti informēja par pieteikšanos platību maksājumiem, izmaiņām nosacījumos, svarīgiem datumiem jaunajā platību maksājumu sezonā un citām aktualitātēm.

Vebinārs par plānotajiem biodrošības pasākumiem un atbalstu profilaktiskajiem pasākumiem putnkopības nozarē

Vbināru organizēja LAD kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvjiem.

Vebinārs par pasākumu "Sadarbība"

Vidzemes inovāciju nedēļas laikā LAD stāstīja par inovācijām, kuras var veikt atbalsta pasākuma “Sadarbība” ietvaros. Informatīvais pasākums platformā “Zoom” tika organizēts tiem interesentiem, kuri apsver iespēju pieteikties minētajam atbalsta pasākumam.

Vebināri lauksaimniekiem par aktuālajiem jautājumiem

Vebinārus LAD organizēja 2021. gada 3. un 5. februārī  un tie norisinājās tiešsaistēs platformā “Zoom”, kā arī tika translēti YouTube kanālā.

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.