Tiešsaistes vebināri - uzzini aktuālo!

10. jūnijs, 2021
Citi pasākumi

Lai informētu par aktualitātēm, Lauku atbalsta dienests (LAD) organizē tiešsaistes vebinārus. Lielākajai daļai vebināru, lai varētu piedalīties, ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Pēc pasākumu norises vebināru video ieraksti tiek publicēti dienesta mājaslapā, kā arī LAD YouTube un Vimeo kontos.

Plānotie vebināri

Šobrīd nav informācijas par plānotajiem vebināriem.

Vebināru ieraksti

Vebinārs Ziemeļkurzemes reģiona lauksaimniekiem par LAD aktualitātēm notika 2021.gada 14.aprīlī. Vebināra laikā LAD Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Juzefa Kļava un citi speciālisti stāstīja par pieteikšanos platību maksājumiem un izmaiņām šajā sezonā, plānotajiem investīciju pasākumiem, valsts atbalstu, pasākumu “Riska pārvaldība”, mobilās lietotnes izmantošanas iespējām, kā arī sniedza atbildes uz lauksaimnieku uzdotajiem jautājumiem. 

Šā gada 8.aprīlī plkst.10.00 notika tiešsaites vebinārs "Platību maksājumu sezonas aktualitātes". Vebinārā dienesta speciālisti informēja par pieteikšanos platību maksājumiem, izmaiņām nosacījumos, svarīgiem datumiem jaunajā platību maksājumu sezonā un citām aktualitātēm.

2021.gada 17.martā LAD kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvjiem organizēja vebināru par plānotajiem biodrošības pasākumiem un atbalstu profilaktiskajiem pasākumiem putnkopības nozarē.

2021.gada 23.februārī Vidzemes inovāciju nedēļas laikā LAD stāstīja par inovācijām, kuras var veikt atbalsta pasākuma “Sadarbība” ietvaros. Informatīvais pasākums platformā “Zoom” tika organizēts tiem interesentiem, kuri apsver iespēju pieteikties minētajam atbalsta pasākumam.

2021. gada 3. un 5. februārī LAD organizēja vebinārus lauksaimniekiem par aktuālajiem jautājumiem. Vebināri norisinājās tiešsaistēs platformā “Zoom”, kā arī tika translēti YouTube kanālā.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.