Papildu pasākumi

Riska pārvaldība

Grozīti arī Ministru kabineta noteikumi par valsts un ES atbalsta piešķiršanu ražas, dzīvnieku un augu apdrošināšanai 2014.–2020. gada plānošanas periodā. 5 miljoni eiro paredzēti primārajiem lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, lai nodrošinātu lauku saimniecību riska pārvaldību un nepārtrauktu pārreju uz jauno ES 2021.-2027. gada plānošanas periodu.

Plašāka informācija mājaslapā izvēlnē Riska pārvaldība

Informācija par Covid-19 izplatības seku pārvarēšanai sniegto atbalstu

 

Kredītprocentu dzēšana

Grozīti MK noteikumi par valsts un ES atbalsta piešķiršanas kārtību investīciju veicināšanai lauksaimniecībā. 5 miljoni eiro paredzēti primārajiem lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, atzītajām kooperatīvajām sabiedrībām un pārtikas ražošanas uzņēmumiem, lai nodrošinātu uzņēmumu likviditāti un saglabātu naudas plūsmu, kas ļaus sekmīgi īstenot Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam sāktos investīciju projektus un mazinās finansiālo slogu lauku saimniecībām un uzņēmumiem.

Plašāka informācija mājaslapā izvēlnē Kredītprocentu dzēšana

Informācija par Covid-19 izplatības seku pārvarēšanai sniegto atbalstu

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.