ALTUM sniegtais valsts atbalsts

Hipotēku banka no 2014. gada 1. janvāra strādā ar jaunu nosaukumu – valsts akciju sabiedrība „Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum” (saīsināti – ALTUM). ALTUM turpina sniegt atbalstu Latvijai nozīmīgām jomām, tai skaitā biznesa uzsākšanai un paplašināšanai, mazo un vidējo uzņēmumu attīstībai, lauksaimnieku atbalstam.  

ALTUM turpina īstenot valsts atbalsta programmas, finansējot mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, veicinot uzņēmējdarbības uzsākšanu un atbalstot citas uzņēmējdarbības jomas. Šobrīd ALTUM īsteno sešas kreditēšanas valsts atbalsta programmas, tai skaitā divas programmas, kas paredzētas tieši lauksaimniekiem – Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem un Zemes iegādes kreditēšanas programma.

Atbalsta pretendenti
  • Juridiskas personas
  • Zemnieku saimniecības

Pieteikties pasākumam

Nosacījumi

Plašāk par ALTUM realizētajām valsts atbalsta programmām lasiet www.altum.lv 

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.