Kā kļūt par EPS lietotāju

1. Jauns klients

Reģistrējoties par LAD klientu, pieeja EPS tiek automātiski piešķirta - tiek izveidots EPS lietotājs un uz klientu reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta visa informācija par EPS lietotāju.

2. Esošs LAD klients

Jau reģistrēti LAD klienti pieeju EPS var iegūt, iesniedzot LAD aizpildītu:

  • EPS lietotāja veidlapu, atzīmējot informāciju par EPS lietotāja reģistrāciju;
    vai 
  • brīvas formas iesniegumu, kurā norāda e-pasta adresi.

Klientam tiks izveidots EPS lietotājs un uz veidlapā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta visa informācija par EPS lietotāju.

3. Klienta e-pakalpojumu pārstāvis

Klients var pilnvarot konsultantu vai citu fizisku personu Klienta vārdā lietot EPS un iesniegt pieteikumus par vienu vai vairākiem EPS pakalpojumiem.

  • Klients (galvenais EPS lietotājs) EPS profilā var piesaistīt klientam jaunu EPS lietotāju/pārstāvi (instrukcija kā to izdarīt EPS), kā arī redz un var sekot visām pilnvaroto EPS lietotāju darbībām.
  • Ja pilnvarošana netiek veikta EPS, tad Klientam un pilnvarotai personai abiem jāparaksta veidlapa „EPS lietotāja veidlapa” un jāiesniedz LAD.

 eps-lietotajs.jpg

Bane1.JPG

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.