Kā saņemt atbalstu?

Platību maksājumus var saņemt lauksaimniecībā izmantojamās zemes vai meža zemes apsaimniekotāji, iesniedzot Vienoto iesniegumu elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS).

Valsts atbalstu piešķir Ministru kabineta noteikumos paredzētajā kārtībā bezakcīzes degvielai, investīciju veicināšanai, kompensācijām, atbalstam ciltsdarbam, Meža attīstības fondam, Zivju fondam u.c.

Lai veicinātu ražošanas attīstību un konkurētspēju, ir iespējams saņemt atbalstu projektu un investīciju pasākumos - piesakoties pasākumiem tiek atbalstīta būvniecība, iekārtu un tehnikas iegāde, modernizācija, lauksaimniecības dzīvnieku un stādu iegāde u.c. 

plakats gribu saimniekot.png

 

 

 

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.