Mobilā lietotne

Mobilā aplikācija

Lauku atbalsta dienests (LAD) ir sagatavojis ērtu rīku – mobilo lietotni, lai būtiska informācija lauksaimniekam, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem ir pieejama līdzi tālrunī. Lietotni var izmantot visi tie dienesta klienti, kuri izmanto LAD Elektronisko pieteikšanās sistēmu.

Mobilā lietotne ir pieejama bez maksas:

  • Android viedierīcēm (6.0 un jaunāka versija),
  • iOS viedierīcēm (11.4 un jaunāka versija).

LAD mobilā lietotne nodrošina ātrāku un vienkāršāku komunikāciju starp dienestu un tā klientiem. Rezultātā - lauksaimnieki informāciju saņem ātrāk, spēj ātrāk reaģēt dažādās problēmsituācijās un par to informēt dienestu.

LAD APP.png

Turpmāk LAD mobilā lietotne tiks papildināta ar citām jaunām funkcionalitātēm. Piemēram, lietotnē būs pieejama informācija par citu zemkopības resora iestāžu veiktajām pārbaudēm saimniecībā.

 

 

Fotoattēlu pievienošana LAD APP.png

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.