Atdalītais PVTM par lopbarības platībām (ALO)

Atdalītais PVTM par lopbarības platībām (ALO) ir vēsturiskais maksājums lauksaimniekiem par 2009.gadā apstiprinātām PVTM par lopbarības platībām.

IESNIEGUMA IESNIEGŠANA:

Līdz kārtējā gada 15.maijam (līdz 9.jūnijam ar atbalsta samazinājumu), bet 2010.gadā līdz 17.maijam (līdz 11.jūnijam ar atbalsta samazinājumu) iesniedz "Platību maksājumu iesniegums 2010.gadā".

2010.gada 11.jūnijs ir pēdējais datums, kad var iesniegt jebkādus papildinājumus un labojumus Platību maksājumiem.

No 2010.gada 12.jūnija līdz 15.jūnijam var iesniegt labojumus Iesniegumam, pielikumiem un kartēm, ja esat līdz 11.jūnijam ieskaitot jau pieteicies uz attiecīgo atbalsta veidu.

ATBALSTA IZMAKSA:

Pēc visām nepieciešamajām pārbaudēm tiks aprēķināta atbalsta summa. Atbalsts tiks izmaksāts līdz 2011.gada 30.jūnijam un pretendentam tiks nosūtīts gala lēmums par atbalstu. Tajā būs norādīts, cik liela atbalsta summa ir aprēķināta, kā arī atbalsta aprēķina pamatojums.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.