125- Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību un pielāgošanu

Projektu iesniegšanas kārta ir noslēgusies.


Pasākuma mērķis ir uzlabot infrastruktūru, kas attiecas uz lauksaimniecības attīstību, meža ražības paaugstināšanu, audzes veselības un kokmateriālu kvalitātes uzlabošanu, kā arī lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares konkurētspējas paaugstināšanu.

Lauku atbalsta dienests vērš uzmanību, ka (LAP) pasākumam "Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību un pielāgošanu" 5.kārta ir atvērta (no 2013.gada 13.decembra līdz 2014.gada 15.janvārim) tikai aktivitātei "valsts nozīmes meliorācijas sistēmu būvniecība, rekonstrukcija vai renovācija"

Saskaņā ar Meliorācijas likuma I nodaļas 1.pantu valsts nozīmes meliorācijas sistēma – meliorācijas sistēma, kura atbilst normatīvajos aktos noteiktajiem kritērijiem un parametriem un kuras ekspluatāciju un uzturēšanu nodrošina valsts

SVARĪGI:
Pārskatu par atbalsta saņēmēja saimnieciskās darbības rādītājiem (Noteikumu Nr.792 4.pielikums) par iepriekšējo kalendāra gadu var iesniegt līdz kārtējā gada 1.jūnijam.
Lasīt detalizētāku skaidrojumu...

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.