Eksporta kompensācijas

Eksporta kompensācijas ir ES Tirgus kopējās organizācijas sastāvdaļa, kuras ietvaros eksportētājiem ir iespēja saņemt eksporta kompensāciju par lauksaimniecības produktu un pārstrādāto  lauksaimniecības produktu eksportu no ES uz trešajām valstīm, atbilstoši Eiropas Komisijas (EK) regulām un tajās noteiktajām likmēm.

Lai  saņemtu eksporta kompensāciju:

  1. Jāreģistrējas LAD klientu reģistrā
  2. Jāsaņem eksporta licence, ja eksportējamā produkta kods atrodas šajā sarakstā vai eksporta kompensācijas sertifikāts, ja eksportējamā produkta kods atrodas šajā sarakstā
  3. Jāpiesakās eksporta kompensācijai: lauksaimniecības produktiem (ja eksportējamam produktam nepieciešama licence) vai pārstrādātiem lauksaimniecības produktiem (ja eksportējamam produktam nepieciešams sertifikāts
Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.