Intervences pasākumi

Tirgus intervence ir cenu atbalsta sistēma, ar mērķi stabilizēt tirgu un nodrošināt lauksaimniekiem stabilus ienākumus. Tikai Eiropas Savienības izcelsmes produktus var iepirkt valsts intervencē un vienīgi tiem var piešķirt atbalstu par to uzglabāšanu privātās noliktavās, tie ir: labības, rīsu, cukura, olīveļļas un galda olīvu, liellopu un teļa gaļas, piens un piena produkti, cūkgaļas, aitu un kazu gaļas nozaru produkti.

Tirgus intervences pasākumi:

  1. Iepirkums intervencē - no komersanta tiek iepirkta produkcija par Regulā 1234/2007 noteikto intervences cenu, ja tā ir augstāka nekā ES cena. Intervencē iepirktie produkti tiek realizēti ES programmā „Atbalsts vistrūcīgākajām personām", vai arī tie tiek pārdoti komersantiem, kuri attiecīgos apjomus realizē vietējā tirgū vai eksportē.
  2. Privātās uzglabāšanas atbalsts - pārprodukcijas gadījumā noteikta lauksaimniecības produktu preču partija netiek ielaista tirgū, un tiek finansēta šo produktu uzglabāšana.
Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.