Informatīvie un veicināšanas pasākumi attiecībā uz lauksaimniecības produktiem

Tirgus veicināšanas aktivitātes Eiropas Savienībā tiek īstenotas jau sākot ar 1980. gadu. Kopiena piedalās atsevišķu veicināšanas pasākumu atbalstīšanā, kas nodrošina patērētāju informācijas līmeņa paaugstināšanos un izpratni par konkrētiem produktiem,  par to augsto kvalitāti, kas savukārt  veicina produktu atpazīstamību  un pieprasījuma palielināšanos gan iekšējā, gan ārējā tirgū.

Atbalsta saņemšanai par veicināšanas un informēšanas pasākumiem Eiropas Kopiena ir noteikusi:

  • atbalstāmos produktus un programmu izstrādes vadlīnijas iekšējam tirgum (Eiropas Savienības tirgum);
  • atbalstāmos produktus un mērķa tirgu sarakstu trešo valstu (to valstu, kas nav Eiropas Savienības dalībvalstis) programmām.

Latvijā valsts un Eiropas Savienības atbalstu informatīvajiem un veicināšanas pasākumiem attiecībā uz lauksaimniecības produktiem administrē un uzrauga Lauku atbalsta dienests. Lēmumu par valsts atbalsta piešķiršanu un programmas tālāku virzību pieņem Zemkopības ministrija.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.