Pieredzes stāsti

Lauku atbalsta dienests veido un apkopo pieredzes stāstus par lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem - par visiem saimniekiem, kuri ar pašaizliedzīgu darbu un aizrautību saimnieko savā zemē. 

Tie ir dažādi videostāsti, kas ikvienam ļauj uzzināt, kā attīstās Latvijas lauki, par jau sasniegto, par to, ar kādiem izaicinājumiem ikdienā sastopas saimnieki, kā arī kādi ir viņu nākotnes mērķi. 

Pieredzes stāsti lauksaimniecībā       

Pieredzes stāsti zivsaimniecībā     

LEADER projekti

 

  • Aicinām ikvienu, kurš ir pats ir saņēmis Lauku atbalsta dienesta administrēto valsts un Eiropas Savienības atbalstu laukiem, lauksaimniecībai, mežsaimniecībai un zivsaimniecībai, vai arī zina kādu citu saimnieku , par kuru vajadzētu pastāstīt citiem, sazināties ar LAD Sabiedrisko attiecību daļu: prese@lad.gov.lv.
  • Video materiāli publicēti tikai informatīvos nolūkos.
  • Ja video gatavo Lauku atbalsta dienests, tiek ievērotas personas datu apstrādes prasības. Video filmētās personas tiek informētas par personas datu apstrādi dienestā, t.sk. video sagatavošanas nolūku un publicēšanu. Ikvienai personai ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu turpmāk atrādīt publicēto video. Šādā gadījumā video tiks dzēsti.

 

                   

 

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.